• Oferta usług

 • POPRAWA WIDZENIA ZA POMOCĄ OKULARÓW:

  do komputera,
  do pracy biurowej,
  jedne zamiast dwóch (progresywne i dwuogniskowe),
  dla kierowców i osób aktywnych,
  dla dzieci - lekkie i bezpieczne,
  dla zegarmistrzów i majsterkowiczów,
  super cienkie i lekkie,
  przeciwsłoneczne z korekcją,
  ze specjalnymi filtrami ( np. podwyższającymi kontrast ),
  do jazdy nocą i we mgle,
  ochronne - dla sportowców, stomatologów, pływackie itp.,
  relaksacyjne

  więcej...


 • W naszym gabinecie  wykonamy:   
  - wstępną diagnozę
  - badanie ostrości wzroku za pomocą autorefraktometru i kasety okulistycznej.
  - dobór odpowiednich dla Ciebie soczewek okularowych.

  BADANIE OSTROŚCI WZROKU można wykonać bezpłatnie.
   - dobór i aplikacja soczewek kontaktowych.


  Po badaniu wzroku proponujemy odpowiednie soczewki okularowe lub kontaktowe w zależności od wykonywanego zawodu lub sportu.

  więcej...

 • Spawanie, klejenie, naprawa zauszników, lakierowanie ... Twoje ulubione zniszczone okulary nie muszą wylądować w koszu na śmieci !!!

  Pęknięta oprawa? Zaufaj ekspertowi, a Twoje oprawy będą wyglądać jak nowe.

  Technika naprawy okularów to bardzo precyzyjna czynność. Najczęściej taką usługę świadczą wykwalifikowani optycy. W Warszawie brakuje miejsc gdzie można naprawić swoje okulary.

   

   

  Tracimy nadzieję, że nasze ukochane oprawy, pęknięte lub zniszczone mogą nadal nam służyć a nas czeka kolejny wydatek, bo przecież korekcja jest dla nas niezbędna. Koszt nowych okularów jest uzależniony od salonu optycznego, miejsca, w którym jest usytuowany ale w każdym przypadku jest to obciążenie naszego portfela. Najczęściej zdarzają się sytuacje, że nasze okulary psują się właśnie wtedy, kiedy nasze finanse nie pozwalaja na zakup nowych. A przecież korekcja naszego wzroku wymaga noszenia okularów ciągle, bez wyjątków. Bez paniki i stresu, skupmy się. Sa optycy, którzy nam pomogą.  

   

  Wykorzystując przy tym nowoczesny sprzęt dajemy 100% gwarancję na naszą usługę.Zaufaj tym, dla których nie jest ważne żebyś kupił nowe okulary, ponieważ90% połamanych, powykrzywianych i z wytartym lakierem opraw, nadaje się do renowacji. Te częstro na pozór nie nadające się już do niczego okulary uwierzcie, można w magiczny sposób zreperować i nadać im wygląd z czasu kiedy pierwszy raz włożyliście je na nos. 

  Koszt wymienionych usług jest niewielki, zdecydowanie niższy niż zakup nowego produktu. Spawanie opraw metalowych odbywa się za pomocą precyzyjnego sprzętu i stopu srebra. Dodatkowo okulary, które trafiają do naszego warsztatu opuszczają go odnowione, wyczyszczone i jeśli wymaga tego renowacja, pomalowane. Również, jeśli chcesz wymodelować kształt okularów, wymienić w nich żyłki podtrzymujące szkła, podgiąć, ustawić na nowo zauszniki...przyjdz.

  lutowanie srebrem

  modelowanie

  czyszczenie i renowacja 

  wymiana podnosków

  klejenie 

  wymiana żyłek

  więcej...

 •  Każdy, kto chciałby nosić soczewki kontaktowe, powinien skorzystać z porady specjalisty. Tylko specjalista może podjąć odpowiednia decyzję, jaki typ soczewek jest odpowiedni dla danego pacjenta. Procedura dobrania soczewek odbywa się indywidualnie dla każdego oka i obejmuje kilka etapów: wykluczenie schorzeń oka, ustalenie wady wzroku, dobór odpowiedniej korekcji oraz pomiary geometrii oka.
  Następnie specjalista wybiera odpowiedni typ soczewek, dokonuje pierwszego założenia soczewek na rogówki oczu oraz kontroluje ich ułożenie na powierzchni rogówki.

  Po założeniu dobranych soczewek pacjent zostaje szczegółowo zaznajomiony z zasadami korzystania z soczewek kontaktowych. Poznaje wówczas i ćwiczy sposoby zakładania, zdejmowania i pielęgnowania soczewek kontaktowych.
  Soczewki kontaktowe są bardzo wygodne i ułatwiają życie, ale nasze oczy muszą czasami odpocząć,
  dlatego powinniśmy pamiętać o okularach.


  Pamiętaj!
  Pierwsze soczewki kontaktowe można bezpiecznie zakupić tylko po konsultacji ze specjalistą. Noszenie ich musi być pod stałą kontrolą, jednak przy właściwym użytkowaniu w zupełności wystarczą kontrole raz na pół roku.

  więcej...