/
  • TYLKO U NAS - w 24h!

  • Spawanie, klejenie, naprawa zauszników, lakierowanie ... Twoje ulubione zniszczone okulary nie muszą wylądować w koszu na śmieci !!!

   Pęknięta oprawa? Zaufaj ekspertowi, a Twoje oprawy będą wyglądać jak nowe.

   Technika naprawy okularów to bardzo precyzyjna czynność. Najczęściej taką usługę świadczą wykwalifikowani optycy. W Warszawie brakuje miejsc gdzie można naprawić swoje okulary.

    

   Tracimy nadzieję, że nasze ukochane oprawy, pęknięte lub zniszczone mogą nadal nam służyć a nas czeka kolejny wydatek, bo przecież korekcja jest dla nas niezbędna. Koszt nowych okularów jest uzależniony od salonu optycznego, miejsca, w którym jest usytuowany ale w każdym przypadku jest to obciążenie naszego portfela. Najczęściej zdarzają się sytuacje, że nasze okulary psują się właśnie wtedy, kiedy nasze finanse nie pozwalaja na zakup nowych. A przecież korekcja naszego wzroku wymaga noszenia okularów ciągle, bez wyjątków. Bez paniki i stresu, skupmy się. Sa optycy, którzy nam pomogą.  

    

   Wykorzystując przy tym nowoczesny sprzęt dajemy 100% gwarancję na naszą usługę. Zaufaj tym, dla których nie jest ważne żebyś kupił nowe okulary, ponieważ90% połamanych, powykrzywianych i z wytartym lakierem opraw, nadaje się do renowacji. Te częstro na pozór nie nadające się już do niczego okulary uwierzcie, można w magiczny sposób zreperować i nadać im wygląd z  czasu kiedy pierwszy raz włożyliście je na nos. 

   Koszt wymienionych usług jest niewielki, zdecydowanie niższy niż zakup nowego produktu. Spawanie opraw metalowych odbywa się za pomocą precyzyjnego sprzętu i stopu srebra. Dodatkowo okulary, które trafiają do naszego warsztatu opuszczają go odnowione, wyczyszczone i jeśli wymaga tego renowacja, pomalowane. Również, jeśli chcesz wymodelować kształt okularów, wymienić w nich żyłki podtrzymujące szkła, podgiąć, ustawić na nowo zauszniki...przyjdz.

   lutowanie srebrem

   modelowanie

   czyszczenie i renowacja 

   wymiana podnosków

   klejenie 

   wymiana żyłek